O mně

19. srpna 2015 v 19:21 | Vev |  O autorce|| Fakty a nefakty
Za devatero horami a devatero řekami, žila byla jedna moc krásná princezna. Vlasy měla dlouhé blond, štíhlá byla jako proutek, oči jako pomněnky, voněla po růžích a svým sexappealem rozbušila údy nejednomu muži. Už si sice nepamatuji jak se jmenovala, ale to není podstatné, protože my nejsme ani za devatero řekami ani za devatero horami. Žijem si své obyčejné životy v dnešním obyčejném světě s obyčejnými rodinami a obyčejnými starostmi. Na ideály princezen nemáme čas. A nebo bychom mít neměli.
Ale to je fuk. Tohle je "O autorce" článek o mně. Tak co chcete vědět? Že kam jdu tam jsem vždy nejmenší? Že jsem nejmilejší stvoření na světě dokud mě někdo nenasere? Protože jakmile ano tak Ti říkám, že končíš zmrde. Nebojte se, kuřátka moje, jsem vážně zlatíčko. Zlatíčko, kterému hrabe. Opět. Stále. Pořád. 24/7.

Jsem kecal, ale nikdy nelžu. Lež je nepřípustná. Jsem srdcař, naivní a mockrát zklamaná. Romantik i kazimantik (to bude nejspíš tou rozdvojenou povahou). Náladová jako aprílové počasí a praštěná vratama od stodoly. Miluji vše živé, ale řízkem nepohrdnu. Nikoho nesoudím ani neodsuzuji. Chovám lásku k jedinému muži (tomu mému), ale v mým srdíčku se najde místo pro každého, kdo si to zaslouží. Jako například BURÁK - moje malinký co nevidět pětiletý chlupatý potěšeníčko. Moje dítě (z mejch stehen vyšlé - nechte mě přitom - ono je běžné, že lidé rodí psa). Z mých stovek "přátel" už důvěřuji jen jedné osůbce (jak říkám jsem naivní a opakované zklamání s sebou nese spoustu následků), je to moje prďa, co je vždy při mně.

Zboňuji sladké. Když je člověk závislý na chlast je alkoholik, já se nedokáži nabažit ovoce. Jsem fruitolik? Jsem všechno a zároveň jsem nic. Věčně s hlavou v oblacích povoluji opratě své fantazii.

Věřím, že jsem téměř všehoschopná, ale nikdy bych nedokázala například neúmyslně ublížit. Nedokážu uhodit člověka, kterého ze srdce miluji a nedokážu uhodit ženu - na to je moje láska a úcta k ženám až příliš silná (a to i v případě, že ji ze srdce nenávidím). Dodnes neznám svou sexuální orientaci and who cares? Miluji svého muže a to že se občas oba otočíme za stejnou sukní může být jen vedlejší efekt mé zvrhlé podstaty.


Na začátek by to bylo asi všechno. Časem toho bude víc. Ale kdo ví..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama